c_150_100_16777215_00_images_logotypy_dostawcy_comarch_logo.jpgComarch - jest największym polskim producentem oprogramowania dla firm. W jego ofercie znajdują się m.in. aplikacje finansowo-księgowe, a także systemy klasy ERP i Business Intelligence. Rozwiązania te są już stosowane w 85 000 małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z sektorów handlowego, usługowego i produkcyjnego. Systemy Comarch są znane nie tylko w Polsce, ale również w takich krajach jak Niemcy, Francja i Austria. Dobra współpraca między naszymi firmami zaczęła się już w 2002 roku.

c_150_100_16777215_00_images_logotypy_dostawcy_enova_logo.jpgSoneta sp. z o.o. - zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla biznesu - enova. Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od 20 lat. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Soneta posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym pracodawcą. Enova to system klasy ERP do zarządzania i księgowości. Obecnie z systemu korzysta ponad 6500 firm.

HP Hewlett Packard

- jest wiodącym dostawcą produktów, technologii, rozwiązań i usług zarówno dla przedsiębiorstw jak i dla klientów indywidualnych. Oferta HP obejmuje infrastrukturę IT - od komputerów osobistych, urządzeń dostępowych i globalnie dostępnych usług do urządzeń służących do skanowania i drukowania. http://www.hp.com

emar_logo.jpgEMAR - podstawowym profilem firmy są kasy rejestrujące a w szczególności fiskalne bileterki do sprzedaży biletów w autobusach i na dworcach. Opracowany przez i współpracujące firmy INFORMICA I INFOKUB system sprzedaży biletów funkcjonuje w większości przedsiębiorstw komunikacji pasażerskiej w Polsce.

Nasi Klienci

Klienci Klienci Klienci
Klienci Klienci Klienci
Klienci Klienci Klienci

Przewoznicy Przewoznicy Przewoznicy
Przewoznicy Przewoznicy Przewoznicy